Celtniecības plēves | Difūzijas (membrānas) plēves
Nosaukums: JUTADACH 95 75m2/rullis0.81 € / м2


60.83 € / Rullis


Artikul
Skaits: м2 
Skaits: Rullis 
Noliktavā navCeltniecības plēves būvniecībā ir sen zināms materiāls. Taču ražotāji nemitīgi strādā pie produkta attīstības, un Latvijas tirgū parādās arvien mūsdienīgāki un kvalitatīvāki celtniecības plēvju veidi.

Latvijas tirgū piedāvātās celtniecības plēves var iedalīt četrās grupās: hidroizolācijas, tvaika izolācijas, pretvēja un difūzijas plēves. Visas aizsargplēves ir domātas, lai pasargātu celtnes siltumizolācijas materiālu no dažādu ārējo faktoru ietekmes, un lai tas pietiekami labi pildītu savas funkcijas. Ja siltumizolācijas materiāls būs mitrs, tas neglabās siltumu, un samazināsies arī tā ekspluatācijas ilgums. Taču katrai plēvju grupai ir savs pielietojums, ko noteikti vajag ievērot. Pretējā gadījumā mājokļa saimnieks var iedzīvoties liekos izdevumos.

Difūzijas jeb membrānas plēves. Pretvēja plēves ir “elpojoši” materiāli, savukārt hidroizolācijas materiāli ir neelpojoši, un tie jāliek tā, lai starp aizsargplēvi un siltumizolācijas materiālu būtu atstarpe. Jaunās tehnoloģijas abas šīs īpašības savienojušas vienā materiālā. Šis membrānas materiāls nepieļauj mitruma iekļūšanu materiāla iekšpusē, bet tajā pat laikā tiek saglabāta materiāla “elpošanas” īpašība. Materiāls ļauj ekonomēt līdzekļus tur, kur citkārt būtu nepieciešamas divu veidu – pretvēja un antikondensāta plēves. Latvijā patlaban tiek piedāvāts TYVEK materiāls, kas ražots pēc amerikāņu tehnoloģijas. Šī materiāla elpošanas efekts ir 2000 grami uz kvadrātmetru. Tapat augstas kvalitates materiāli tiek piedāvāti arī no Čehijas ražotājiem JUTAS rūpnīcas, tā ir JUTADACH materiālu līnija, kuri savā starpā atšķiras ar materiāla biezumu, kas ietekmē to ilgmūžību.

Preču grozs

Pavisam preces : 0
Par summu : 0.00 €

Pirktākās preces